Hovedbestyrelse


Valgt på repræsentantskabsmøde 
Kenneth Høfler Kenneth Høfler
(Landsformand)
Aalborg
98 13 78 35
Send Kenneth Høfler en email
Indtrådt: 12.5.1997

Gunnar Sørensen Gunnar Sørensen
(Næstformand Øst)
Frederiksberg
35 39 13 85
Send Gunnar Sørensen en email
Indtrådt: 1.9.1994

Lars Bak Lars Bak
(Næstformand Vest)
Randers
86 43 89 48
Send Lars Bak en email
Indtrådt: 10.5.2006

Børge Olsen Børge Olsen

Skørping
98 33 53 05 
Send Børge Olsen en email
Indtrådt: 18.5.2010

Anny Borch Jensen Anny Borch Jensen

Stevns
56 50 40 95
Send Anny Borch en email
Indtrådt: 14.5.2003

Aksel Borresen Aksel Borresen

Brøndby BB
36 75 13 72
Send Aksel Borresen en email
Indtrådt: 14.5.2003

Erik Fallesen Erik Fallesen

Holbæk
59 43 41 79
Send Erik Fallesen en email
Indtrådt: 14.5.2003

Erik Gemmer Erik Gemmer

Hvidovre
36 49 69 98
Send Erik Gemmer en email
Indtrådt: 21.5.2001

Bjarne S. Hansen Bjarne S. Hansen

Høje-Taastrup
43 71 19 61
Send Bjarne S. Hansen en email
Indtrådt: 14.5.2003

Bent Jacobsen Bent Jacobsen

Kolding
75 51 03 09
Send Bent Jacobsen en email
Indtrådt: 17.5.2011

 Anne Sakariassen Anne Sakariassen

BSH
40 82 72 31
Send Anne Sakariassen en email
Indtrådt: 31.10 2013

Jan Hyttel Jan Hyttel

København
28 18 30 22
Send Jan Hyttel en email
Indtrådt: 12.5.2009

Helle Worm Helle Worm

Slangerup
47 38 06 68
Send Helle Worm en email
Indtrådt: 15.5.2007



Valgt blandt medarbejdere

Hanne Køhlert Hanne Køhlert
(Adm. personale)


 
Indtrådt: 10.11.2011

Freddy Kvist Freddy Kvist
(Ejd. funktionærer)


 
Indtrådt: 6.2.2007